Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Numer konta dla Sponsorów XII Turnieju Rycerskiego

Informacja o numerach kont, na które prosimy kierować darowizny.

więcej

Zebranie organizacyjne w sprawie kolonii dla dzieci

W dniu 3 sierpnia (wtorek) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się zebranie rodziców, którzy zgłosili swoje dzieci na kolonie do Międzywodzia w terminie 17.08 – 30.08 2010 r.więcej

Program XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego

Znany jest już szczegółowy program XII Międzynarodowego Turnieju Rycerskiego na Zamku Królewskim w Łęczycy. Na stronie www.zamek.leczyca.pl dostępne są również inne wersje językowe turnieju.więcej

Zaproszenie na sesję

Zapraszamy na sesję nr LIX Rady Miasta Łęczyca w dnia 29 lipca 2010 r. o godz. 16.15, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Gazeta Wyborcza o obchodach 850-lecia konsekracji Archikolegiaty w Tumie

Z przyjemnością informujemy, iż portal www.gazeta.pl informuje o trwających przygotowaniach do obchodów 850-lecia Archikolegiaty w Tumie. Poniżej prezentujemy ten tekst.
więcej

Po wizycie Forum Turystyki Przyjazdowej

Forum Turystyki Przyjazdowej, które w lipcu tego roku odwiedziło Łęczycę i zapoznało się z ofertą Centralnego ŁUK-u Turystycznego pozytywnie odebrało atrakcje naszego regionu i wyraziło możliwość współpracy przy turystycznej promocji regionu i jego stolicy.
więcej

Konkurs fotograficzny - Zatrzymaj Naturę 2000 na dłużej

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "ZATRZYMAJ NATURĘ 2000 NA DŁUŻEJ".
Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych amatorsko zajmujących się fotografią.
więcej

Życzenia dla Policji

W tym doniosłym dniu, z okazji Święta Policji, pragnę wyrazić wdzięczność
i uznanie funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy oraz pracownikom cywilnym za bezcenną i niezbędną pomoc, jaką niosą mieszkańcom miasta Łęczyca i powiatu łęczyckiego.


więcej

Spotkanie w Łowiczu

Łęczycę z Łowiczem już dawno łączy wiele wspólnych spraw: historia, położenie i partnerskie układy promocyjne. Łączy również Bzura. Pod takim hasłem 22 lipca odbyło się z inicjatywy Wydziałów Promocji miasta Łowicza i Łęczycy spotkanie, mające na celu ukazanie atrakcji turystycznych w tych regionach.
więcej

Dodatkowa projekcja filmowa w więzieniu

W miniony weekend zakończył się projekt pn. "Łęczyca Filmowa". Zebrani na spacerniaku byłego więzienia widzowie zobaczyli dwa filmy: "Prorok" oraz "Vicky Cristina Barcelona".
więcej

Zebranie organizacyjne w sprawie kolonii dla dzieci

W dniu 20 lipca o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się zebranie rodziców, którzy zgłosili swoje dzieci na kolonie do Krynicy Morskiej w terminie 25.07 – 07.08 2010 r. Podczas spotkania omówione zostaną sprawy organizacyjne związane z wyjazdem oraz niezbędne będzie wypełnienie kart zgłoszeń dzieci, do których potrzebne będą dane dziecka m.in. numer PESEL, nazwa i adres szkoły. Ponadto należy podać nazwę i adres zakładu pracy oraz zajmowane stanowisko obojga rodziców (opiekunów)więcej

Komisja Rewizyjna Rady Miasta Łęczyca

Zawiadamiam, że w dniu 16 lipca 2010 r. o godz. 1620 odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Łęczyca w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.więcej

Komisja Planu i Budżetu Rady Miasta Łęczyca

Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Planu i Budżetu Rady Miasta Łęczyca, które odbędzie się w dniu 19 lipca 2010r. o godz. 1615 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęczycy.
więcej

Dzieci z Sandomierza w Łęczycy

W dzisiejszym dniu Łęczyca gościła dwudziestoosobową grupę dzieci z dotkniętego powodzią Sandomierza. Od tygodnia uczestniczą one w koloniach, które przygotowane są przez Urząd Miasta w Aleksandrowie Łódzkim. Po zwiedzeniu Łodzi, Oporowa, Bełchatowa i Łowicza przyszła kolej na Łęczycę. więcej

"Łęczyca Filmowa"

W najbliższą sobotę i niedzielę łęczycanie po raz kolejny będą mogli uczestniczyć w projekcie pn. "Łęczyca Filmowa". Tym razem projekcje odbywać się będą na terenie byłego więzienia przy ulicy Pocztowej. W sobotę wyświetlany będzie, okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych produkcji ostatnich lat, film pt. "Prorok", zaś w niedzielę najnowsze dzieło Woodiego Allena "Vicky Cristina Barcedlona".więcej

1 2 3 następna wszystkich aktualności: 38