Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Serwis „e-Łęczyca” – koncert kolęd i pastorałek

Zespół reporterski pn. „COKOLWIEK” w składzie: Klaudia Kałużniak, Marta Krupińska, Ewelina Popławska, Marta Trocińska i Łukasz Szczech zrealizowali materiał filmowy nt. koncertu kolęd i pastorałek, który odbył się w Kościele oo. Bernardynów w dn. 24 stycznia br.
więcej

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE
Burmistrza Łęczycy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łęczyca oraz prognozy oddziaływania na środowisko do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Łęczyca

więcej

Zaproszenie

Towarzystwo Naukowe Płockie oddział w Łęczycy, Towarzystwo Miłośników Ziemi Łęczyckiej, Dom Kultury w Łęczycy zapraszają 3 lutego 2010 r. o godz. 17:00 na odczyt Marii Sęczkowskiej o Cyprianie Kamilu Norwidzie.

więcej

Centralny Łuk Turystyczny

Zapraszamy do przeczytania artykułu z Dziennika Łódzkiego dotyczącego Centralnego Łuku Turystycznego.

więcej

Spotkanie z gwiazdą sportu oraz Mityng Skoku Wzwyż w Gimnazjum

We wtorek 26 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy pana Artura Partykę – byłego reprezentanta Polski w skoku wzwyż, zdobywcę medali olimpijskich, a także medali mistrzostw świata i europy.

więcej

Szansa na stadion dla ''królowej sportu''

Zapraszamy do przeczytania artykułu z Dziennika Łódzkiego dotyczącego rozbudowy stadionu miejskiego w Łęczycy.

więcej

Zaproszenie

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza 28 stycznia 2010r. o godz. 10:00 na pokaz po XV Powiatowych Konfrontacjach Artystycznych Szkół.

więcej

150 inwestorów w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej

Zapraszamy do przeczytania artykułu z Dziennika Łódzkiego dotyczącego Łódzkiej Strefy Ekonomicznej.

więcej

Magiczne Indie, otwarta Polska

Szanowni Państwo! Zapraszamy do udziału w konferencji "Magiczne Indie i otwarta Polska – możliwości współpracy przynoszącej zysk".

więcej

Złote Gody

23 stycznia br. w Ratuszu Miejskim w Łęczycy odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia małżeńskiego.

więcej

Wolne stanowisko sprzedaży na targowisku

Jednostka Budżetowa “Zieleń Miejska” z siedzibą 99-100 Łęczyca ul. M. Konopnickiej 14 informuje, że posiada wolne stanowisko sprzedaży na targowisku miejskim w Łęczycy przy ulicy Plac Przedrynek:

więcej

Zaproszenie

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie dyskusyjne poświęcone książce „Piąte dziecko” autorstwa Doris Lessing.

więcej

Przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka

Z okazji dnia Babci i Dziadka dzieci z Przedszkola nr 4 w Łęczycy przygotowały inscenizację legendy o Diable Borucie.

więcej

Serwis „e-Łęczyca” – zniszczenie Parku Miejskiego

Rozpoczynamy emitowanie na stronie Urzędu Miejskiego w Łęczycy relacji reporterskich, wykonanych przez uczestników projektu „e-Łęczyca”.

więcej

Odznaczenie dla Siostry Magdaleny Śmiałowskiej

W niedzielę 17 stycznia 2010 r. o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Łęczycy odbyła się uroczystość wręczenia Odznaki Honorowej za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego Siostrze Magdalenie Śmiałowskiej z Domu Zakonnego Sióstr Urszulanek w Łęczycy.

więcej

1 2 3 następna wszystkich aktualności: 41