Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

"Niezależni" dali popis

Nie po raz pierwszy radni z klubu "Niezależni" udowodnili, że nie zależy im na dobru Łęczycy, a tylko na torpedowaniu działań Burmistrza i pozostałych radnych. Zanim przejdziemy do omówienia sesji Rady Miasta, która odbyła się 8 kwietnia 2004 roku, przypomnijmy, jacy radni tworzą klub "Niezależni". Są to: Danuta Domińczak, Małgorzata Caban, Andrzej Saganiak, Józef Chowaniec, Tomasz Pijewski, Waldemar Miksa i Sławomir Biniewicz.
Pierwszy popis zaangażowania radnych w sprawy miasta, dali "Niezależni" podczas październikowej sesji, na którą Krzysztof Urbański, Przewodniczący Rady Miasta, zaprosił przedstawicieli central ZUS i KRUS. Niestety, na to ważne spotkanie przybył tylko Tomasz Pijewski, a pozostałym ani przez myśl nie przeszło, że można podyskutować o rozwoju tych placówek w naszym mieście. Mieli ważniejsze sprawy, bo co tam dla nich, jakaś tam sesja.

Kolejny "popis" nastąpił na sesji listopadowej, na którą radni z klubu "Niezależni" nawet nie raczyli przybyć. Co tam dla nich jakaś tam sesja.

Krzysztof Urbański, Przewodniczący Rady Miasta i Krzysztof Lipiński, Burmistrz Miasta, wystąpili w lokalnych telewizjach i poinformowali mieszkańców miasta o zaistniałej sytuacji.

- Tak nie można traktować wyborców; ci radni składali ślubowanie, a swoją postawą narażają na szwank dobre imię Rady Miasta. Im nie zależy na rozwoju Łęczycy - stwierdzali Przewodniczący i Burmistrz.

To co jednak stało się na sesji 8 kwietnia 2004 roku, zakrawa ze strony radnych "Niezależnych" na kpinę.

więcej

Świąteczna sesja w Ratuszu

7 kwietnia 2004 roku w Ratuszu Miejskim odbyło się świąteczne spotkanie radnych łęczyckiego samorządu. W spotkaniu wzięli także udział Dyrektorzy łęczyckich placówek oświatowych, Prezesi firm i inni zaproszeni goście.

Świąteczne życzenia złożyli: Krzysztof Urbański, Przewodniczący Rady Miasta Łęczyca, Krzysztof Lipiński, Burmistrz Miasta Łęczyca i Zbigniew Wojtera, Starosta Powiatu Łęczyckiego.

więcej

wszystkich aktualności: 2