Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Drugi dzień rozgrywek MiniEuro 2012

Zakończył się drugi dzień rozgrywek Mini Euro 2012 w Łęczycy. Do finału awansowały dwa zespoły: Walia (SP nr 4 w Łowiczu oraz Macedonia (SP w Łyszkowicach). O miejsce trzecie walczyć będą Litwa (SP nr 3 z Łowicza) i Słowenia (SP Strzelce).
Poniżej przedstawiamy wyniki sportowej rywalizacji dzieci ze szkół podstawowych z powiatów: łęczyckiego, łowickiego i kutnowskiego.

więcej

Sportowy Turniej Miast i Gmin

Łęczyca będzie jednym z miast, które 26 maja wezmą udział w IV edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin organizowanego po raz pierwszy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. W ramach Turnieju Miast i Gmin w Łęczycy odbędzie się finał rozgrywek Minieuro 2012 dla powiatu łęczyckiego, łowickiego i kutnowskiego. Jednocześnie 30 maja nastąpi uroczyste otwarcie boiska Orlik 2012, którego dokona Minister Sportu Turystyki, Mirosław Drzewiecki.

więcej

Feta na placu Kościuszki

W ubiegły piątek, 15 maja 2009 roku zawodnicy oraz działacze Klubu Hurtap Łęczyca, świętowali wraz z łęczycanami tytuł Mistrza Polski w Futsalu 2009. Wielka feta odbyła się na Placu Kościuszki przed budynkiem ratusza. Na rynku w piątkowy wieczór nie mogło zabraknąć deszczu konfetti i standardu „We are the champions”. Mistrzowie Polski rozdali kibicom koszulki piłkarskie i podpisywali zdjęcia mistrzowskiej drużyny.

więcej

Koronacja MISTRZA POLSKI

Zapraszamy wszystkich kibiców drużyny HURTAP Łęczyca na uroczystą ceremonię wręczenia zawodnikom Klubu medali oraz pucharu, która odbędzie się w piątek 15 maja br. o godz. 17.30 w Łęczycy na Placu T. Kościuszki. W programie m.in. wręczenie pucharu i medali dla zawodników, pokazy modelek, konkursy z nagrodami oraz wystrzelenie koszulek klubu dla kibiców.

Źródło

więcej

XXVI Memoriał im. J.S. Ponomarenko i R. Majewskiego

8 maja 2009 odbył się w Łęczycy XXVI Memoriał im. J.S. Ponomarenko i R. Majewskiego. Lekkoatleci z całego kraju rywalizowali w dziesięciu konkurencjach, m.in. w rzucie dyskiem, trójskoku, skoku wzwyż oraz dyscyplinach biegowych. Imprezę zorganizował Młodzieżowy Klub Lekkiej Atletyki w Łęczycy.

więcej

XXVI Memoriał im. J.S. Ponomarenko i R. Majewskiego

Zarząd Młodzieżowego Klubu Lekkiej Atletyki w Łęczycy zaprasza na XXVI Memoriał im. J.S. Ponomarenko i R. Majewskiego, który odbędzie się 08 maja 2009 roku o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Łęczycy, ul. Kaliska 15. Impreza zorganizowana jest przy udziale środków z budżetu Województwa Łódzkiego.

więcej

Komunikat końcowy

Nazwy drużyn reprezentujących powiat kutnowski, łęczycki i łowicki w finałach „Mini Euro 2012” przez Kutno, Łęczycę, Łowicz rozgrywanych w Łęczycy w dniach 29-31.05.2009 r.

POWIAT KUTNOWSKI POWIAT ŁĘCZYCKI POWIAT ŁOWICKI
SP Bedlno Mołdawia SP nr 3 Łęczyca Ukraina SP nr 4 Łowicz Walia
SP nr 9 Kutno Austria SP nr 4 Łęczyca Polska SP nr 2 Łowicz Grecja
SP nr 1 Kutno Norwegia SP Witonia Chorwacja SP nr 3 Łowicz Litwa
SP Łanięta Turcja SP Wilczkowice Włochy SP Bielawy Gruzja
SP Strzelce Słowenia SP Łyszkowice Macedonia
SP Krośniewice - Belgia SP Błędów Anglia
więcej

Polska Biega

5 maja 2009 roku do Łęczycy dotarła sztafeta biorąca udział w akcji Polska Biega. Entuzjastów zdrowego trybu życia, prowadzonych przez Tomasza Kucharskiego – złotego medalistę w wioślarstwie z Sydney i Aten oraz Pawła Czapiewskiego – medalistę mistrzostw świata i halowego mistrza Europy przywitali na Zamku Królewskim w Łęczycy Burmistrz Miasta Łęczyca Andrzej Olszewski oraz Starosta Powiatu Łęczyckiego Wojciech Zdziarski. Po krótkim odpoczynku i posiłku zorganizowanym przez władze samorządowe sztafeta udała się w kierunku Turku.

więcej

Turniej tenisowy

Od soboty, 2 maja 2009 roku rozgrywany jest w Łęczycy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa Miejskiego Młodzieżowego Klubu Tenisowego. W zawodach na Kortach Miejskich w Łęczycy rywalizuje młodzież w kategorii wiekowej - 14 lat. Zakończenie turniej dziś, 5 maja.

więcej

Futsal Ekstraklasa

W ubiegłą niedzielę, 4 maja 2009 roku zakończyły się rozgrywki Futsal Ekstraklasa. Hurtap Łęczyca uległ na wyjeździe P.A. Nova Gliwice, przegrywając 0:1. Mimo porażki, łęczycanie zakończyli sezon na pierwszym miejscu w tabeli, już w poprzedniej kolejce zapewniając sobie tytuł Mistrza Polski Futsalu 2009.

więcej

wszystkich aktualności: 10