Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Gratulacje dla Klubu Hurtap Łęczyca

W dniu 19 kwietnia br. Burmistrz Łęczycy – Andrzej Olszewski złożył zawodnikom oraz działaczom Klubu Hurtap Łęczyca gratulacje z okazji zdobycia tytułu Wicemistrza Polski w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-18. To ogromny sukces młodych piłkarzy, który stanowi powód do dumy dla wszystkich łęczycan. Tak zaszczytne miejsce w rozgrywkach piłkarskich zasługuje na wyjątkowe uznanie. Serdecznie gratulujemy sportowcom. 

więcej

Turniej Klasyfikacyjny Młodzików w Łęczycy

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 5-9.05.2011r. na kortach miejskich w Łęczycy odbędzie się IV Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików o Puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta. Po raz pierwszy impreza ta dzięki przychylności PZT otrzymała najwyższą rangę tzw. Super Seria.  Turniej zyskał aprobatę Zarządu Województwa Łódzkiego i znalazł się w kalendarzu najważniejszych imprez sportowych 2011 roku w Łódzkiem, pod Patronatem Marszałka oraz otrzymał dofinansowanie na organizację. Wkrótce komunikat turniejowy.

więcej

Kolejny Orlik w Łęczycy coraz bliżej

Gmina Miasto Łęczyca znalazła się na liście beneficjentów przystępujących do realizacji programu „Moje Boisko - Orlik 2012” w 2012 r. i uzyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi na realizację budowy kolejnego kompleksu sportowego w Łęczycy. W chwili obecnej czekamy na decyzję o przyznaniu dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę ww. obiektu.
więcej

II liga znowu w Łęczycy!!

Po 11 latach drużyna MMKS Łęczyca awansowała do rozgrywek 2 ligi kobiet. Do zawodów o 2 ligę zespół awansował z 2 miejsca w 3 lidze, ustępując tylko drużynie ŁKS Łódź. W pierwszym turnieju, który odbył sie w Wieliczce, dziewczyny zajęły 2 miejsce, wygrywając z drużynami z Łańcuta i Warszawy, ulegając tylko nieznacznie gospodarzowi turnieju - drużynie z Wieliczki.
więcej

wszystkich aktualności: 4