Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów

Zarząd Powiatu Łęczyckiego i Zarząd Klubu MKS „Górnik” Łęczyca, przy współpracy z Burmistrzem Miasta Łęczyca zapraszają na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów, który odbędzie się 3 maja 2008 roku o godz. 9.30 na Stadionie Miejskim w Łęczycy. Udział w turnieju biorą drużyny Powiatu Łęczyckiego, czeski zespół Lysá nad Labem oraz MKS „Górnik” Łęczyca.

WSTĘP WOLNY!!!

więcej

MINI EURO 2012

W dniu 24 kwietnia 2008 roku na obiekcie stadionu miejskiego w Łęczycy oraz boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy, odbył się Turniej Eliminacyjny Mini Mistrzostw „EURO 2012 przez Łowicz, Łęczycę, Kutno”.

Otwarcia imprezy dokonała Pani Krystyna Pawlak - Zastępca Burmistrza Miasta Łęczyca, Pan Wojciech Zdziarski - Starosta Powiatu Łęczyckiego, Pan Paweł Ślęzak - Dyrektor Turnieju Finałowego w Kutnie oraz Wojciech Czaplij - Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Łęczycy.

więcej

Ministerstwo Sportu i Turystyki dla stowarzyszeń

Informujemy mieszkańców Łęczycy, że Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało dofinansowanie na realizację zadań państwowych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci” w 2008 r. łęczyckim klubom sportowym.

Młodzieżowy Klub Lekkiej Atletyki otrzymał kwotę 8.692,00 zł na zorganizowanie XXV Memoriału Jerzego Ponomarenki i Radosława Majewskiego.

więcej

MMKS ŁĘCZYCA O KROK OD AWANSU DO II LIGI

W ubiegły weekend w Krakowie odbył się turniej półfinałowy o wejście do II ligi mężczyzn, w którym udział wzięli siatkarze MMKS Łęczyca. Po ciężkiej walce nasi siatkarze zajęli drugie miejsce, ulegając w tie-breaku tylko drużynie AKS Resovii Rzeszów. Mecz z Resovią powinien zakończyć się zwycięstwem Łęczycan, ale naszej drużynie zabrakło zimnej krwi i odrobiny siatkarskiego szczęścia. Pozostałe dwa spotkania, w tym z bardzo mocną drużyną gospodarzy, zakończyły się zwycięstwami naszych zawodników. Oto wyniki poszczególnych spotkań krakowskiego turnieju:

więcej

wszystkich aktualności: 4