Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Medaliści z Łęczyckiego Klubu Karate IPPON

25 października w warszawskiej Arenie Ursynów rozegrano II Puchar Europy w Karate Shotokan NSKF. Ponad 150 zawodników z 6 krajów rywalizowało o trofea na dwóch równoległych matach. W Pucharze Europy z bardzo dobrymi wynikami udział zanotowali zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate IPPON. Wystawieni zawodnicy w liczbie 15, pokazali na tatami swoje najlepsze umiejętności zdobywając 12 medali. 

więcej

Integracyjny Turniej sprawności fizycznej na licealnym ORLIKU

W dniu 20.10. 2014r. animatorzy Orlika przy I LO w Łęczycy zorganizowali Turniej sprawności fizycznej. W imprezie sportowo- rekreacyjnej wzięły udział dzieci i młodzież trenująca na licealnym ORLIKU z Łęczyckich Szkół Podstawowych oraz uczniowie z Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Łęczycy, którzy, na co dzień przebywają w szkolnym internacie. Turniej Integracyjny był sponsorowany przez Pana Przemysława Żmudowskiego właściciela firmy Wag-Pol Łęczyca. 

więcej

Rekordowy 6 Bieg Papieski im. Św. Jana Pawła II

W dniu 16 października 2014 r. dla uczczenia 36 rocznicy pontyfikatu Św. Jana Pawła II w Parku Miejskim w Łęczycy odbył się 6 Bieg Papieski. Organizatorami biegu był Urząd Miejski w Łęczycy, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy oraz Młodzieżowy Klub Lekkiej Atletyki w Łęczycy. Była to już szósta edycja tego wspaniałego przedsięwzięcia, które przypomina nam naszego wielkiego rodaka Karola Wojtyłę. W roku bieżącym biegaliśmy pod przewodnim hasłem „Spotkajmy się na trasie …”. 

więcej

IX Belferiada czyli rozgrywki sportowe nauczycieli

15 października 2014 roku w hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II odbyła się IX Belferiada czyli rozgrywki sportowe nauczycieli szkół Starostwa Powiatowego w Łęczycy oraz nauczycieli szkół i przedszkoli Miasta Łęczyca. Skład naszej drużyny: Edyta Kowalska, Renata Wojciechowska , Magdalena Bartczak, Robert Kubiak, Jarosław Andrysiak, Henryk Andrysiak. W trójmeczu siatkówki, koszykówki i unihokeja po zaciętej walce 1:1, rzutami karnymi do bramki unihokeja zwyciężyła drużyna Burmistrza Miasta Łęczyca. 

więcej

Zapraszamy do udziału w 6 Biegu Papieskim w Łęczycy

Dla uczczenia 36 rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 6 Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II. Bieg odbędzie się 16 października 2014 r. /czwartek/ o godz. 10.00 /weryfikacja 9.15/ w Parku Miejskim w Łęczycy. Poniżej zamieszczamy Regulamin 6 Biegu Papieskiego im. św. Jana Pawła II oraz kartę startową, którą uczestnicy biegu zabierają ze sobą na start biegu.Regulamin (pobierz tutaj)

Karty startowe (pobierz tutaj)
więcej

Finał wojewódzki 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 09 października 2014r. na obiektach MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim odbył się finał wojewódzki 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. W finale grały najlepsze zespoły wyłonione poprzez eliminacje gminne, powiatowe oraz poprzez półfinał wojewódzki w Łodzi. Drużyna Team Orlik Łęczyca po wygraniu półfinału wojewódzkiego trafiła do grupy: 1/ Team Łęczyca, 2/ SP Przedbórz, 3/ UKS Dwójka Opoczno, 4/ Dwójeczki Koluszki, zajmując II miejsce. 

więcej

TEAM ORLIK ŁĘCZYCA w finałach wojewódzkich 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej

W dniu 02 października 2014 r. na boisku ChKS przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi odbyły się półfinały wojewódzkie 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w piłce nożnej. W turnieju uczestniczyło 16 zespołów z województwa łódzkiego, które przeszły długą drogę poprzez eliminacje gminne, międzypowiatowe i półfinały wojewódzkie, aż do finału wojewódzkiego, który uzyskała drużyna reprezentująca Miasto Łęczyca - TEAM ORLIK Łęczyca. TEAM ORLIK Łęczyca wywalczył sobie przepustkę do finałów wojewódzkich, pokonując zespoły ze Zduńskiej Woli 4 : 0 i Kutna 3: 0. 

więcej

Turniej tenisa ziemnego o złotą rakietę Wag-Pol

W dniu 27 września br. na ORLIKU przy I LO w Łęczycy odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Główną nagrodą Turnieju była rakieta tenisowa FUSION 100 z najnowszej kolekcji firmy Dunlop - jednego ze światowych liderów w produkcji sprzętu do tenisa. Rakietę ufundował Pan Przemysław Żmudowski właściciel firmy Wag-Pol. Do turnieju zgłosiło się 16 tenisistów z powiatu łęczyckiego. Zawody rozegrano systemem pucharowym w kategorii OPEN. Mimo zaciętej rywalizacji między zawodnikami turniej przebiegał w sportowej i wręcz rodzinnej atmosferze. Trwające kilka godzin mecze wyłoniły czterech finalistów. Po emocjonujących pojedynkach stojących na bardzo dobrym poziomie główna nagrodę,, złotą rakietę Wag-Pol” oraz Puchar Dyrektora I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy zdobył Krzysztof Kozański, drugie miejsce zajął Krzysztof Urbański, trzecie miejsce wywalczył Mikołaj Urbański a czwarte miejsce najbardziej nielubiane przez sportowców zdobył Dawid Michałowski. Finaliści otrzymali również dyplomy i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łęczycy. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym Turnieju z cyklu „Tenis ziemny na Licealnym ORLIKU”.
więcej

wszystkich aktualności: 9