Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

„Lato przed zmierzchem”

Dyskusyjny Klub Książki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy zaprasza na spotkanie dyskusyjne poświęcone książce Doris Lessig – „Lato przed zmierzchem”. Spotkanie odbędzie się w piątek 29 maja o godzinie 17.15 w „Starej Prochowni” na Zamku w Łęczycy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

więcej

Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

15.05.2009 r. zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odbyły się organizowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy – Oddział dla Dzieci i Młodzieży dwa spotkania autorskie z Panią Anną Onichimowską autorką ponad trzydziestu książek dla dzieci i młodzieży.

więcej

SPOTKANIA AUTORSKIE Z ANNĄ ONICHIMOWSKĄ

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ŁĘCZYCY – ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY serdecznie zaprasza chętne dzieci NA SPOTKANIA AUTORSKIE Z ANNĄ ONICHIMOWSKĄ poetką, prozaikiem.
Spotkania odbędą się 15 maja o godz. 9.45 w Domu Kultury w Łęczycy ( dla klas „O” i I ) oraz o godz. 11.45 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Witoni (dla klas III-V).

więcej

Tydzień Bibliotek

W dniach 08.05.2009 r. - 15.05.2009 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łęczycy będzie obchodzony Tydzień Bibliotek ogłoszony przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.. W tym roku jego hasło to "Biblioteka to Plus". Biblioteka Pedagogiczna w Łęczycy przywita czytelników nowym wystrojem. 11 maja odbędzie się szkolenie nauczycieli bibliotekarzy z Powiatu Łęczyckiego. Rozstrzygnięty zostanie także konkurs plastyczny na plakat reklamujący bibliotekę i wystawa nagrodzonych prac.

więcej

wszystkich aktualności: 4