Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Konkurs "Koronka i Rzeźba" w Domu Kultury w Łęczycy

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza twórców ludowych, amatorów i hobbystów do wzięcia udziału w konkursie „Koronka i Rzeźba” W kategorii koronkarstwo zainteresowani muszą dostarczyć serwetkę wykonaną dowolną metodą, natomiast w rzeźbie trzeba dostarczyć postać wykonaną w tematyce -między piekłem a niebem. Prace konkursowe należy dostarczyć do 5 września br. a rozstrzygniecie nastąpi 18 września podczas tegorocznej imprezy „Łęczyca w barwach jesieni”.Cały projekt współfinansowany jest ze środków Łódzkiego Domu Kultury w ramach „Współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego 2016” Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin na stronie Domu Kultury w Łęczycy


więcej

Zapraszamy twórców do udziału w Kiermaszu Sztuki Ludowej i Amatorskiej

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza twórców do wzięcia udziału w Kiermaszu Sztuki Ludowej i Amatorskiej. Kiermasz odbędzie się 18 września 2016r. w godz. 10.00-15.00 w Alejach Jana Pawła II w ramach cyklicznych spotkań pod hasłem "Łęczyca w Barwach Jesieni". Uczestnictwo należy potwierdzić do 12 września br. telefonicznie lub faksem pod nr tel. 24 721 03 49, mailem: dkleczyca@spinet.pl bądź pisemnie na adres: Dom Kultury w Łęczycy, Al. Jana Pawła II 11, 99-100 Łęczyca.

Szczegóły znajdują się na stronie: dkleczyca.spinet.pl
więcej

W łęczyckim Domu Kultury "sztuka latania"

Najmłodsi mieszkańcy miasta Łęczyca korzystają z oferty wakacyjnej Domu Kultury pod hasłem "4 Żywioły". W tym tygodniu przyszła kolej na powietrze. W ramach "sztuki latania" dzieci wezmą udział w warsztatach plastycznych i tanecznych oraz zabawach badawczych. Udadzą się również z wizytą do Portu Lotniczego Lublinek w Łodzi.

Kliknij na obrazek, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą

 

więcej

wszystkich aktualności: 3