Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Międzynarodowe Dni Tańca w Łęczycy

Dziś rozpoczęły się Międzynarodowe Dni Tańca w Łęczycy, zorganizowane przez Dom Kultury. W Hali Sportowej przy łęczyckim Gimnazjum uroczyście zainaugurowano III OTWARTY KONKURS TANECZNY - „ Mój jest ten kawałek podłogi…”. W konkursie uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach: zespoły oraz soliści. Władze Łęczycy reprezentowali Zastępca Burmistrza - Wojciech Czaplij oraz Sekretarz Miasta - Renata Brygier. 

więcej

Międzynarodowe Dni Tańca w Łęczycy

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na Międzynarodowe Dni Tańca - Łęczyca 29-30 kwietnia 2011r. W ich ramach odbędą się: III OTWARTY KONKURS TANECZNY "MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI" oraz BEZPŁATNE WARSZTATY TANECZNE "ZUMBA".
Program

Kolejność występówwięcej

Kiermasz świąteczny w Łęczycy

W niedzielę, 17 kwietnia br., w Alejach Jana Pawła II w Łęczycy odbył się kiermasz wielkanocny, zorganizowany przez łęczycki Dom Kultury. Podczas kiermaszu można było zakupić m.in. świąteczne stroiki, pisanki, obrazki, rzeźby. 
więcej

Otwarty Konkurs Taneczny

29 kwietnia 2011r. odbędzie się OTWARTY KONKURS TANECZNY "MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI". Wraz z konkursem będą zorganizowane warsztaty taneczne ZUMBA. Do udziału w konkursie zgłosili udział tancerze i grupy taneczne z terenu całego województwa łódzkiego. Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Łęczycy.
więcej

Warsztaty wielkanocne w Domu Kultury

12 kwietnia 2011r. Dom Kultury w Łęczycy zorganizował warsztaty wielkanocne, w których wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Topoli Królewskiej. Zajęcia prowadziły twórczynie ludowe z Opoczna. Warsztaty zorganizowano przy współpracy z Łódzkim Domem Kultury w Łodzi.
 
więcej

Mistrzostwa Ortografii w Łęczycy

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza do udziału w III Łęczyckich Mistrzostwach Ortografii, które odbędą się 6 maja o godz. 11.00. Są one doskonałą okazją do odkrycia prawdziwych talentów czystości i znajomości języka polskiego i jego pisowni, propagowania poprawności pisowni. Zgłoszenia przyjmowane są w Sekretariacie DK do 04 maja br. Na uczestników czeka znakomita zabawa. Mistrz Ortografii otrzyma nagrodę pieniężną. Serdecznie zapraszamy.
Regulamin i karta zgłoszenia tutaj

więcej

Kiermasz wielkanocny w Domu Kultury

Serdecznie zapraszamy na VII Kiermasz Świąteczny sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego, który odbędzie się w łęczyckim Domu Kultury w niedzielę (17 kwietnia br.) w godz. 10.00 – 15.00. Na Kiermaszu będzie można nabyć koronki, rzeźby, pisanki, stroiki, kartki.
więcej

Wyjazd do teatru!

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na wyjazd do Teatru KWADRAT w Warszawie na spektakl pt. „Kiedy Harry poznał Sally”. Wyjazd odbędzie się 15 maja br. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie DK do 12 kwietnia.
więcej

„CHICHOT” w Domu Kultury

1 kwietnia br. łęczycki Dom Kultury zorganizował I Otwarty Przegląd Kabaretów Amatorskich CHICHOT. Udział wzięło 10 podmiotów wykonawczych z terenu miasta i powiatu. Świetna zabawa i uśmiech towarzyszyły wszystkim uczestnikom i zebranym widzom. 
więcej

Premiery w Domu Kultury

W środę 30 marca w łęczyckim Domu Kultury odbyły się ‘PREMIERY’, czyli pokaz zespołów tanecznych, wokalnych i teatralnych, działających przy placówce. Dzieci i młodzież prezentowali swoje umiejętności, bawiąc się przy tym doskonale.Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

więcej

wszystkich aktualności: 10