Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Sejmik Staropolski 2013Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską

z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
W dniu 18 maja dziedziniec łęczyckiego zamku stał się miejscem, gdzie na kilka godzin można było się przenieść do jednego z najważniejszych, ale i najtrudniejszych okresów w dziejach Polski, wieku XVII. Było to możliwe, dzięki zorganizowanemu przez Muzeum w Łęczycy oraz Urząd Miejski w Łęczycy Sejmikowi Staropolskiemu. Impreza odbyła się w ramach realizacji projektu "Szlachcic Boruta marką Łęczycy i Województwa Łódzkiego, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

więcej

Przywrócenie dawnej świetności Łęczyckiej Starówce sposobem na poprawę warunków życia mieszkańców miastaProjekt jest współfinansowany przez Unię Europejską

z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

W ramach projektu realizowanego przez Gminę Miasto Łęczyca pn. „Przywrócenie dawnej świetności Łęczyckiej Starówce sposobem na poprawę warunków życia mieszkańców miasta", współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowane są roboty budowlane związane z naprawą murów na Zamku Królewskim w Łęczycy. Obecnie trwają prace związane z przebudową ulic Ozorkowskiej i Panieńskiej, fontanny oraz toalety miejskiej. 

więcej

wszystkich aktualności: 4