Przedział czasowy

usuń filtr czasowy

Zarządzanie nr 43 - rozstrzygnięcie konkursu ofert

Zarządzenie Nr 43/2011 Burmistrza Miasta Łęczyca z dnia 07 kwietnia 2011 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji wykonywanego w 2011 roku zadania publicznego Miasta Łęczyca w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, jako tworzenia warunków przeciwdziałania alkoholizmowi.
więcej

Światowy Dzień Zdrowia – 7 kwietnia

Corocznie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wybiera jeden istotny problem zdrowotny zwracając uwagę społeczności świata na wagę danego zagadnienia dla zachowania zdrowia i podniesienia jakości życia. W tym roku Światowa Organizacja Zdrowia będzie wzywać do działań na rzecz powstrzymania rozwoju odporności na antybiotyki.Więcej informacji na: www.who.int/world-health-day/2011 oraz www.antybiotyki.edu.pl
Ulotka w załączeniu
więcej

Konkurs z okazji 850-lecia Archikolegiaty w Tumie

Przypominamy o trwającym konkursie dla młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu łęczyckiego z okazji 850 rocznicy konsekracji Archikolegiaty w Tumie pod Łęczycą. Organizatorem Konkursu jest Muzeum w Łęczycy. Prace można zgłaszać do 27 maja 2011r.Pobierz regulamin
więcej

Nowy dyrektor Jednostki Budżetowej "Zieleń Miejska"

Od 1 kwietnia Jednostka Budżetowa "Zieleń Miejska" ma nowego dyrektora. Został nim Pan Michał Tomczyk, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu, Inżynieria Ochrony Środowiska.

Mam nadzieję, że spełnię oczekiwania mieszkańców Łęczycy. Dołożę wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała zgodnie ze statutem Jednostki Budżetowej "Zieleń Miejska" – powiedział Pan Michał Tomczyk.
więcej

Program Pajacyk – dożywianie dzieci

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie dożywiania w ramach programu Pajacyk. Do 10 lipca 2011 r. można składać wnioski o dofinansowanie dożywiania w ciągu roku szkolnego 2011/2012. Program obejmuje dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną powinny otrzymywać bezpłatne posiłki w szkole lub świetlicy, ale nie mogą liczyć na pomoc Ośrodków Pomocy Społecznej.
więcej

ZARZĄDZENIE nr 42/2011

ZARZĄDZENIE NR 42/2011 BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA z dnia 05 kwietnia 2011 r. w sprawie: powołania komisji konkursowej dla oceny i wyboru ofert na wsparcie realizacji wykonywanego w 2011 roku zadania publicznego Miasta Łęczyca w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, jako tworzenia warunków przeciwdziałania alkoholizmowi oraz określenia regulaminu jej prac.
więcej

wszystkich aktualności: 6